O nás

Řekli o nás

Nedávno jsme se přestěhovali do nového bytu a přemýšleli jsme, že bychom si do koupelny nainstalovali bidet. Bohužel jsme zjistili, že na to nemáme dost místa, ale potom mě kamarádka seznámila s elektronickým bidetem a musím říct, že příjemněji jsem se při každodenním použití toalety ještě necítila. Programy mytí, polohu trysek, tlak a teplotu vody... Vše to mohu pohodlně nastavit pomoci par stisknutí tlačítek na ovládacím panelu. Ve zkratce: Naprostá spokojenost!

Nejprve bych chtěla poděkovat dceři, která nám koupila toto prkénko. Jsme totiž manželé vyššího věku a oba máme potíže s klouby. Hýbeme se ztěžka a vlézt do vany je pro nás někdy opravdu obtížná záležitost. S bidetem nainstalovaným přímo na záchodové míse je to pohodlnější a navíc se můžeme osvěžit pokaždé, když jdeme na toaletu.

Před třemi lety se mi během těhotenství objevily hemoroidy. Bylo to nepříjemné a bolestivé. Teď, když se objevily znova, jsem neváhala a ihned si objednala prkénko SClean. Rozdíl je znát pokaždé, když jdu na toaletu a místo toaletního papíru použiji vodu; kůže tak není podrážděná a nepálí. Dále se mi elektronický bidet tak moc zalíbil i z hlediska hygieny, že ho budu určitě používat i nadále.