Dotazy

Odpovídají rozměry elektronického bidetu velikostem všech toaletních mís?

Existuje mnoho různých typů toalet, rozměry jsou však téměř stejný. Naše bidety odpovídají 90% evropských toaletních mís, a tak nemusíte mít strach, že by vám prkénko nesedělo. V sekci popisu funkci bidetu naleznete také nákres, pomocí kterého nejlépe ověříte, zda je bidet pasující pro vaší mísu.

Je instalace náročná? Potřebuju zavolat instalatéra?

Montáž je velice jednoduchá, připevnění elektronického bidetu k toaletní míse spolu s připojením do vodní sítě by vám nemělo zabrat více než 15 minut, takže nepotřebujete žádnou pomoc od instalatéra. Jestli si i přesto přejete s ním spojit, kontaktujte nás a my Vám odbornou pomoc zajistíme.

Proč bych měl/a místo toaletního papíru používat elektronický bidet?

Voda je pro nás denně nepostradatelná a to nejen při osobní hygieně. Když jdeme na záchod, si ruce umyjeme vodou a vysušíme sušičem rukou, protože víme, že za použití papírových kapesníků nebo ručníku to není tak účinný. To samé platí i pro intimní části těla. Když použijete vodu, nejsou zanechaný žádný stopy toaletního papíru, který by mohly uživatele dráždit. Například v arabských zemích, kde je používaná výhradně voda, se použití papíru považuje za nehygienické. V případě, že je čistota pro vás důležitá, určitě brzy spatříte tento elektronický bidet jako součást vašeho života.

Jak mi může bidet pomoci se zdravotními problémy?

proud vody má při potížích s hemoroidy nebo průjmem efekt zklidňování, což je určitě méně bolestivé než utírání toaletním papírem. Používání bidetu je vhodné také pro těhotné ženy, seniory a handicapované, kteří se těžce hýbou, močové nebo genitální záněty, anebo pro osvěžení během menstruace.

Jaká je nosnost elektronického bidetu?

Doporučujeme nepřesahovat zatížení 150 kg.

Je výrobek možné odmontovat v případě stěhování?

Ano, výrobek můžete odmontovat stejně jednoduše, jak nainstalovat.

Jaká je spotřeba vody a elektrické energie?

Pro důkladné očištění je spotřebováno 0,5 až 0,7 L vody. Spotřeba energie je 850 W.

Jaká je záruka?

Záruka elektonických bidetů je 24 měsíců. U právnických osob 12 měsíců.