Eshop

 

KategorieNáhodné produkty

 


Elektronický bidet to je plus pro Vaše zdraví

ELEKTRONICKÝ BIDET - Malý luxus a velký přínos pro domácnost

Bidetova sedátka Water roll Vám nabízejí hygienu nejvyšší úrovně. Jednotlivé komponenty a sestavy byly testované v továrně více než 300.000 krát, než byly použité pro sériovou výrobu bidetů.

Elektronický bidet vyniká kvůli funkcionalitě, pěknému vzhledu, originalitě, jednoduchosti instalace, ušetříte s ním na spotřebě toaletního papíru a také ovlivňuje vzhled vaše domácnosti. Naše výrobky se prakticky nekazí, životní doba pro elektronický bidet je za správného zacházení 10 až 15 let.

Víko a sedátko jsou vytvořený ze zvláštního antibakterialniho materiálu, což vám ušetří čas při čištění – bidet pouze otřete vlažnou houbou. Pomocí funkci, které naše elektronické bidety umí, bude mít každý váš člen rodiny čistější intimní části těla a hlavně bude zdravější, což je ta největší priorita.

PEVNÝ OVLÁDACÍ PANEL, JEDNODUHÉ OVLÁDÁNÍ, DOKONALÝ KOMFORT

Model WR300 Vam nabizi velmi jednoduché nastavení požadované funkce jediným stlačením tlačítka na ovládacím panelu. Všechny parametry je možné velmi jednoduše nastavit tak, aby vyhovaly každému uživateli. Stlačením tlačítek nastavíte požadovanou teplotou sedátka, proudu vody i sušícího vzduchu . Jednoduše regulurejete i tlak proudu vody a přesné umístění trysky. Při masažních funkcích je možné nastavit rozsah i puls vodního proudu.

ELEKTRONICKÝ BIDET WR 300 - Dokonalé umytí proudem vody, osušeni, případně masáž, provede bez dotyku lidské ruky, jen na zakladě stlačení tlačítka a bez nutnosti přesedat