Co je elektronický bidet

Elektronický bidet, který lze nainstalovat na prakticky každou toaletu a ať je to doma, v kancelářích, hotelích, restauracích či ve welness centrech, velmi příznivě chrání a pomáhá při různých onemocněních nebo jiných zdravotních problémech a dává pocit uvolněnosti.

Vše, co k tomu potřebujete, je zásuvka v těsné blízkosti bidetu a přívod vody. Instalace je velice jednoduchá a tak vám zabere pouhých 15 minut. Víko a sedátko elektronikcého bidetu jsou vytvořeny ze zvláštního antibakterialniho materiálu, což vám ulehčí jejich čištění.

Podrobný popis naleznete v sekci „návod na instalaci“ a také v návodu na použití ekeltronikckého bidetu. 

 

   

  

OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

Přednost elektronického bidetu je že, nepoužívá toaletní papír, také chrání životní prostředí. Mnoho lidí si neuvědomuje, že je s každou rolkou toaletního papíru posekaný další strom. Pro představu: jeden strom vyprodukuje přibližně 45kg toaletního papíru a denně je těch rolíček vyrobeno přibližně 83 milionů. Průměrný Američan ročně použije asi 23kg papíru, což je o 50% více než v Západních státech nebo v Japonsku.

Lesy a stromy jsou pro nás převelice cenný, ale bohužel také představují primární vír pro získávání zdrojů. Strom proto můžeme srovnávat s chemickou továrnou. Podívejme se například na buk. V 80 letech může vyrůst až 25m, koruna má průměr 15m, objem 2700 m³ a přibližně 800.000 listů s celkovou plochou asi 1600 m², což zastíní plochu o velikosti 160m². Každou hodinu spotřebuje 2,3 kg oxidu uhličitého (CO2) a 1kg vody, z čehož vyrobí 1,6 hroznového cukru a 1,7 kg kyslíku (O2). Tento kyslík stačí na dýchání deseti lidem. Během 80 let tak vyrobí 40 milionů m³ vzduchu.

Každý rok je na Zemi pokáceno 13 milionů hektarů lesů.