Elektronický bidet snadná instalace

Elektronický bidet je nepostradatelným pomocníkem i pro tělesně postižené a starší lidi. Naše kvalitní a špičkové přídavné elektronické bidety se stále více uplatňují v běžných rodinách neboť jde o velice příjemné a hygienické ukončení našich každodenních nutných potřeb.

Lékaři vyzdvihují hlavně zdravotní hledisko. Přídavný bidet je pomocníkem nejen pro starší a hendikepované osoby, ale i pro ženy v době menstruace, těhotenství a šestinedělí a při problémech s inkontinencí a hemeroidy. Očista toaletním papírem je totiž nedokonalá, i při malých zdravotních potížích v intimní oblasti je používání toaletního papíru nepříjemné a způsobuje zhoršování problémů, upozorňují lékaři.

V přiloženém návodu k použití je popsán způsob instalace. Vše potřebné k jednoduché instalaci je součástí výrobku elektronický bidet Water Roll 300. Balení obsahuje T-rozbočkou a pancéřovou hadici pro připojení přídavného bidetu na stávající přívod vody. Pomocí přiložených šroubů se do otvorů v keramické WC míse instalují posuvné kolejničky, do nichž se bidetové sedátko nasune.