Elektronický bidet - perfektní očista

Elektronický bidet je skvělým pomocníkem nejen do hotelů, odkud bidety známe nejlépe, ale také do každé domácnosti. Bidet vám umožní naprosto perfektní hygienu, které ani s kvalitním toaletním papírem nedosáhnete. Elektronický bidet je v podstatě chytré WC prkénko, které se připevní na toaletu místo klasického prkénka. Bidet tak nezabírá žádné místo navíc, na rozdíl od odděleného bidetu, a tak se vejde i do té nejmenší koupelny. Jediné co potřebujete, je přívod studené vody a zásuvka. Elektronický bidet se tak skvěle hodí nejen do hotelů, ale také do rodinných domů a panelových či cihlových bytů. Elektronický bidet je výborným pomocníkem nejen pro tělesnou očistu, ke které používá nejpřirozenější očistný prvek, tedy vodu, ale také proto, že výrazně ušetříte finance za drahý toaletní papír. Bidet je také velmi nenápadný a designově nijak nenaruší vzhled koupelny.

Elektronický bidet – nepostradatelná součást každé toalety

Mezi druhy elektronických bidetů naleznete malý, ale velmi šikovný bidet Saniclean. Jde o ne-elektronický bidet, který je cenově dostupný, disponuje snadnou instalací, je vhodný na všechny typy mís. Je vyroben z antibakteriálního plastu, má nastavitelný tlak vody a sprchovací tryska je snížená a schovaná přímo v míse, což umožňuje snazší užívání. Dalším bidetem je již elektronický bidet Saniclean Excellence, který oproti svému předchůdci disponuje dvěma tryskami, nastavitelnou teplotou vody a vzduchu, vyhřívaným sedátkem, automatickým pachovým filtrem a infračerveným dálkovým ovládáním. Tento elektronický bidet má také masážní funkce, a spodní část mísy osvětluje modrou LED.

Elektronický bidet – nový přístup k osobní hygieně

Dalšími typy elektronických bidetů jsou WR300R, elektronický bidet, který nabízí standart kvality za nejlepší cenu. Bidet je opět vhodný na všechny typy mís, disponuje dvěma navzájem oddělenými tryskami, infračerveným dálkovým ovládáním a bezpečnostním panelem. Elektronický bidet má také funkce mytí, sušení a ohřívání, k čištění používá směs vody a vzduchových bublin. Bidet je navíc úsporný a šetří tak energii, a také je zde možnost zastavené deodorizace. Dalším bidetem je elektronický bidet WR300. Disponuje dvěma tryskami, masážními funkcemi, blokátorem zkratu, vyhřívaným sedadlem, úsporným režimem a vodním filtrem pro čištění vzduchu. Také je možné si uložit poslední nastavení, je možné nastavit polohy trysek, teploty sušení, a je možné regulovat teplotu vyhřívání sedadla. Bidet také disponuje funkcí samodiagnózy.